Mystic Falls.
Нов форум посветен изцяло на Дневниците на вампира. Изживей живота на вампир, магьосник, върколак или най-обикновен човечец. Потопи се в магическия свят на Мистик Фолс!
Mystic Falls.
Нов форум посветен изцяло на Дневниците на вампира. Изживей живота на вампир, магьосник, върколак или най-обикновен човечец. Потопи се в магическия свят на Мистик Фолс!
Mystic Falls.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic Falls.

Good luck, new bird.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Статистика
Имаме 41 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Kaley Roberts

Нашите потребители са написали 1639 мнения in 129 subjects
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Създаване на човек.
Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 03, 2012 1:31 pm by Kaley Roberts

» Създаване на вещица/вещер.
Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeСря Дек 28, 2011 2:47 pm by Irene L. Carter

» Създаване на вампир.
Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 7:54 pm by Сайръс Гримел

» Търся си някой за РП.
Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 11:23 am by Алис Милър

» Jingle Bells Jingle Bells ...
Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 6:53 pm by Ел

» Масово РП за Коледа.
Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 3:08 pm by Ел

» Търся си...
Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 1:03 pm by Клаус

» Най-хубав костюм за Коледа!
Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 20, 2011 4:59 pm by Ел

» Смяна на име.
Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 8:05 pm by Фей ●

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 11, на Нед Дек 11, 2011 3:56 pm
Основни партньори.
Търся си... - Page 2 2556917t
Top posters
Клаус
Търся си... - Page 2 I_vote_lcapТърся си... - Page 2 I_voting_barТърся си... - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Rosewood
Търся си... - Page 2 I_vote_lcapТърся си... - Page 2 I_voting_barТърся си... - Page 2 I_vote_rcap 
Ел
Търся си... - Page 2 I_vote_lcapТърся си... - Page 2 I_voting_barТърся си... - Page 2 I_vote_rcap 
Летисия Дифлор
Търся си... - Page 2 I_vote_lcapТърся си... - Page 2 I_voting_barТърся си... - Page 2 I_vote_rcap 
Роуз МакКуин.
Търся си... - Page 2 I_vote_lcapТърся си... - Page 2 I_voting_barТърся си... - Page 2 I_vote_rcap 
Катерина Петрова
Търся си... - Page 2 I_vote_lcapТърся си... - Page 2 I_voting_barТърся си... - Page 2 I_vote_rcap 
Charlotte Petrova.
Търся си... - Page 2 I_vote_lcapТърся си... - Page 2 I_voting_barТърся си... - Page 2 I_vote_rcap 
Bella Jones.
Търся си... - Page 2 I_vote_lcapТърся си... - Page 2 I_voting_barТърся си... - Page 2 I_vote_rcap 
Nathaniel.
Търся си... - Page 2 I_vote_lcapТърся си... - Page 2 I_voting_barТърся си... - Page 2 I_vote_rcap 
Фей ●
Търся си... - Page 2 I_vote_lcapТърся си... - Page 2 I_voting_barТърся си... - Page 2 I_vote_rcap 

 

 Търся си...

Go down 
+16
Виктория ди Монд
Кортни Дес
Катерина Петрова
Летисия Дифлор
Damon.
Джейкъб Хил.
Ребека ♥
Bella Jones.
Клаус
Alison Rosewood
Elliеnor Grace Pearce♥
Madeleine Pierre.
Charlotte Petrova.
Ел
Effy Stonem.
Роуз МакКуин.
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Bella Jones.
Човек.
Човек.
Bella Jones.


Брой мнения : 57
Дата на регистриране : 11.12.2011

Роу Плей
Роул Плей: Своенравна - е думата, който я обисва най - добре.Винаги е отстоявала мнението си и винаги е имала такова.Като малка всички са й викали "философка", защото никога не оставала по назад и винаги е изказвала мнението си.Дори по въпроси, които не я интересуват.И за това много често си е просила и наказания, за тази нейна страна.Разбира се и неотказва да влезе в битка.Винаги застава зад казаното от нея и никога не би се предала дори да не е права.Просто егото изградено от майка й не й позволява.

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 4:43 pm

Alison Rosewood написа:
Bella Jones. написа:
Май сърчинг лист;;
-БФФ (едно - две, пола няма значение)
-Гадже (за сериозна връзка..и всички дрн-дрън истории)
-Враг (нещо формално)

..дис фор нау.

бфф?

Дам..супер! Търся си... - Page 2 650269930
Върнете се в началото Go down
http://dirtydeathbeautiful.tumblr.com/
Роуз МакКуин.
Администратор.
Администратор.
Роуз МакКуин.


Брой мнения : 129
Дата на регистриране : 04.12.2011

Роу Плей
Роул Плей: Има колие, пандичка; Котенце на име Том; Влече я плуването и танцуването; Обича близалки - винаги има по една в устата; Още пази плюшеното си мече от шест годишна; Претърпяла катастрофа с кола;

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 4:46 pm

Клаус написа:
- Човек, който през повечето време ще е под въздействието ми, защото ще го използвам само за храненията си.
- Някой вампир (най-добре да е древен) който се предполага, че притежава лунният камък (за който бих направил всичко).
- Враг.


Аз за човека под въздействие? Героя ми е човек, само за информация хДД
Върнете се в началото Go down
https://rpg-mysticfalls.bulgarianforum.net
Клаус
Древен вампир.
Древен вампир.
Клаус


Брой мнения : 391
Дата на регистриране : 11.12.2011

Роу Плей
Роул Плей:

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 4:51 pm

Роуз МакКуин. написа:
Клаус написа:
- Човек, който през повечето време ще е под въздействието ми, защото ще го използвам само за храненията си.
- Някой вампир (най-добре да е древен) който се предполага, че притежава лунният камък (за който бих направил всичко).
- Враг.


Аз за човека под въздействие? Героя ми е човек, само за информация хДД

Добре, взимам те !
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Хил.
Върколак.
Върколак.
Джейкъб Хил.


Брой мнения : 5
Дата на регистриране : 11.12.2011

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 5:40 pm

Търси се момиче, което да е много добра приятелка на Джейкъб. В момента да си пада по него, а след време да станат гаджета.
Върнете се в началото Go down
Bella Jones.
Човек.
Човек.
Bella Jones.


Брой мнения : 57
Дата на регистриране : 11.12.2011

Роу Плей
Роул Плей: Своенравна - е думата, който я обисва най - добре.Винаги е отстоявала мнението си и винаги е имала такова.Като малка всички са й викали "философка", защото никога не оставала по назад и винаги е изказвала мнението си.Дори по въпроси, които не я интересуват.И за това много често си е просила и наказания, за тази нейна страна.Разбира се и неотказва да влезе в битка.Винаги застава зад казаното от нея и никога не би се предала дори да не е права.Просто егото изградено от майка й не й позволява.

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 5:41 pm

Джейкъб Хил. написа:
Търси се момиче, което да е много добра приятелка на Джейкъб. В момента да си пада по него, а след време да станат гаджета.
Мен??
Върнете се в началото Go down
http://dirtydeathbeautiful.tumblr.com/
Джейкъб Хил.
Върколак.
Върколак.
Джейкъб Хил.


Брой мнения : 5
Дата на регистриране : 11.12.2011

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 5:42 pm

Окей, пиша те при БФФ-тата. ;д
Върнете се в началото Go down
Bella Jones.
Човек.
Човек.
Bella Jones.


Брой мнения : 57
Дата на регистриране : 11.12.2011

Роу Плей
Роул Плей: Своенравна - е думата, който я обисва най - добре.Винаги е отстоявала мнението си и винаги е имала такова.Като малка всички са й викали "философка", защото никога не оставала по назад и винаги е изказвала мнението си.Дори по въпроси, които не я интересуват.И за това много често си е просила и наказания, за тази нейна страна.Разбира се и неотказва да влезе в битка.Винаги застава зад казаното от нея и никога не би се предала дори да не е права.Просто егото изградено от майка й не й позволява.

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 5:42 pm

Супер Търся си... - Page 2 650269930
Върнете се в началото Go down
http://dirtydeathbeautiful.tumblr.com/
Ел
Модератор.
Модератор.
Ел


Брой мнения : 225
Дата на регистриране : 05.12.2011

Роу Плей
Роул Плей: Човек. Елена е родена в Мистик Фоус през 1991 и е била изоставена от майка си в дом за сираци.Още на няколко месеца е била осиновена от Нина и Марк Гилбърт и от тогава те я считат за свое дете.Три години след осиновяването на Елена Нина забременяла и тогава се родил братът на Ел - Джеръми.От деня на разждането му Елена не се отделя от него.Тя много го обича и винаги го защитава.Така семейството живее щастливо до 23 май 2009 година когато Елена , Нина и МАрк претърпяват злополука и колата им пада от мост.В същото време прекрасният Стефан Салватор бил наблизо в гората и чул инцисента.Веднага тръгнал към мястото и стигнал на време , за да спаси бащата на Ели , но Марк не му позволил да извади него преди да спаси Елена.Стефан се подчинил на волята на Марк и извадил първо Елена.

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 5:43 pm

Стил сърчинг фор гадже , братовчед/ка и още един враг.
Върнете се в началото Go down
http://mysticworld-rpg.bulgarianforum.net/forum
Madeleine Pierre.
Древен вампир.
Древен вампир.
Madeleine Pierre.


Брой мнения : 12
Дата на регистриране : 11.12.2011

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 6:20 pm

Ребека ♥ написа:
Сърчинг лист;;
-БФФ (едно - две)
- Врагове
- Кръвна бланка ;дд
- Далечна роднина

Аз за далечна роднина?
Върнете се в началото Go down
Клаус
Древен вампир.
Древен вампир.
Клаус


Брой мнения : 391
Дата на регистриране : 11.12.2011

Роу Плей
Роул Плей:

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 6:50 pm

Някой за банка?
Върнете се в началото Go down
Damon.
Вампир.
Вампир.
Damon.


Брой мнения : 21
Дата на регистриране : 11.12.2011

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 6:59 pm

-кръвна банка, която да е влюбена в Деймън или някоя глупавичка вампирка, която той да използва
-БФФ (мъжки пол)
-врагове
Върнете се в началото Go down
Роуз МакКуин.
Администратор.
Администратор.
Роуз МакКуин.


Брой мнения : 129
Дата на регистриране : 04.12.2011

Роу Плей
Роул Плей: Има колие, пандичка; Котенце на име Том; Влече я плуването и танцуването; Обича близалки - винаги има по една в устата; Още пази плюшеното си мече от шест годишна; Претърпяла катастрофа с кола;

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 7:01 pm

Клаус написа:
Някой за банка?

Аз? И без това съм под твое въздействие хДД
Върнете се в началото Go down
https://rpg-mysticfalls.bulgarianforum.net
Ел
Модератор.
Модератор.
Ел


Брой мнения : 225
Дата на регистриране : 05.12.2011

Роу Плей
Роул Плей: Човек. Елена е родена в Мистик Фоус през 1991 и е била изоставена от майка си в дом за сираци.Още на няколко месеца е била осиновена от Нина и Марк Гилбърт и от тогава те я считат за свое дете.Три години след осиновяването на Елена Нина забременяла и тогава се родил братът на Ел - Джеръми.От деня на разждането му Елена не се отделя от него.Тя много го обича и винаги го защитава.Така семейството живее щастливо до 23 май 2009 година когато Елена , Нина и МАрк претърпяват злополука и колата им пада от мост.В същото време прекрасният Стефан Салватор бил наблизо в гората и чул инцисента.Веднага тръгнал към мястото и стигнал на време , за да спаси бащата на Ели , но Марк не му позволил да извади него преди да спаси Елена.Стефан се подчинил на волята на Марк и извадил първо Елена.

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 7:03 pm

Ох боже вечния списък забравих:
Вампир който да преследва Ел
Братовчед/ка
Гадже
Някоя вампирка който да се заяжда с Ел и да я заплашва.
Върнете се в началото Go down
http://mysticworld-rpg.bulgarianforum.net/forum
Alison Rosewood
Магьосник.
Магьосник.
Alison Rosewood


Брой мнения : 231
Дата на регистриране : 11.12.2011

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 7:04 pm

Ел написа:
Ох боже вечния списък забравих:
Вампир който да преследва Ел
Братовчед/ка
Гадже
Някоя вампирка който да се заяжда с Ел и да я заплашва.

аз за братовчедка Търся си... - Page 2 650269930
Върнете се в началото Go down
Клаус
Древен вампир.
Древен вампир.
Клаус


Брой мнения : 391
Дата на регистриране : 11.12.2011

Роу Плей
Роул Плей:

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 7:04 pm

Роуз МакКуин. написа:
Клаус написа:
Някой за банка?

Аз? И без това съм под твое въздействие хДД

Ем аз мислех от още един да си пия кръв (нали съм лаком) ама добре.


Последната промяна е направена от Клаус на Нед Дек 11, 2011 7:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ел
Модератор.
Модератор.
Ел


Брой мнения : 225
Дата на регистриране : 05.12.2011

Роу Плей
Роул Плей: Човек. Елена е родена в Мистик Фоус през 1991 и е била изоставена от майка си в дом за сираци.Още на няколко месеца е била осиновена от Нина и Марк Гилбърт и от тогава те я считат за свое дете.Три години след осиновяването на Елена Нина забременяла и тогава се родил братът на Ел - Джеръми.От деня на разждането му Елена не се отделя от него.Тя много го обича и винаги го защитава.Така семейството живее щастливо до 23 май 2009 година когато Елена , Нина и МАрк претърпяват злополука и колата им пада от мост.В същото време прекрасният Стефан Салватор бил наблизо в гората и чул инцисента.Веднага тръгнал към мястото и стигнал на време , за да спаси бащата на Ели , но Марк не му позволил да извади него преди да спаси Елена.Стефан се подчинил на волята на Марк и извадил първо Елена.

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 7:04 pm

Alison Rosewood написа:
Ел написа:
Ох боже вечния списък забравих:
Вампир който да преследва Ел
Братовчед/ка
Гадже
Някоя вампирка който да се заяжда с Ел и да я заплашва.

аз за братовчедка Търся си... - Page 2 650269930
Оки док.
Върнете се в началото Go down
http://mysticworld-rpg.bulgarianforum.net/forum
Damon.
Вампир.
Вампир.
Damon.


Брой мнения : 21
Дата на регистриране : 11.12.2011

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 7:05 pm

Damon. написа:
-кръвна банка, която да е влюбена в Деймън или някоя глупавичка вампирка, която той да използва
-БФФ
-врагове

никой не мъъ ще Търся си... - Page 2 277638789
Върнете се в началото Go down
Летисия Дифлор
Вампир.
Вампир.
Летисия Дифлор


Брой мнения : 134
Дата на регистриране : 11.12.2011

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 7:06 pm

Damon. написа:
Damon. написа:
-кръвна банка, която да е влюбена в Деймън или някоя глупавичка вампирка, която той да използва
-БФФ
-врагове

никой не мъъ ще Търся си... - Page 2 277638789

Аз те искам бреееее ;д Само не мога да си избера за кое, но няма да е първото ;ДД . Ти избираш 2 или3?
Върнете се в началото Go down
Damon.
Вампир.
Вампир.
Damon.


Брой мнения : 21
Дата на регистриране : 11.12.2011

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 7:11 pm

Летисия Дифлор написа:
Damon. написа:
Damon. написа:
-кръвна банка, която да е влюбена в Деймън или някоя глупавичка вампирка, която той да използва
-БФФ
-врагове

никой не мъъ ще Търся си... - Page 2 277638789

Аз те искам бреееее ;д Само не мога да си избера за кое, но няма да е първото ;ДД . Ти избираш 2 или3?
апфф.. Търся си... - Page 2 364988687 3?
Върнете се в началото Go down
Роуз МакКуин.
Администратор.
Администратор.
Роуз МакКуин.


Брой мнения : 129
Дата на регистриране : 04.12.2011

Роу Плей
Роул Плей: Има колие, пандичка; Котенце на име Том; Влече я плуването и танцуването; Обича близалки - винаги има по една в устата; Още пази плюшеното си мече от шест годишна; Претърпяла катастрофа с кола;

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 7:11 pm

Вечния сърчинг лист:
-Враг - вампир, който да иска кръвта ми.
-БФФ - И мъжко и женсо, с които да сме биг бфф форевър хДД (Много странно и несмислово хД)
-Сестричка МакКуин =]
Върнете се в началото Go down
https://rpg-mysticfalls.bulgarianforum.net
Alison Rosewood
Магьосник.
Магьосник.
Alison Rosewood


Брой мнения : 231
Дата на регистриране : 11.12.2011

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 7:12 pm

Damon. написа:
Damon. написа:
-кръвна банка, която да е влюбена в Деймън или някоя глупавичка вампирка, която той да използва
-БФФ
-врагове

никой не мъъ ще Търся си... - Page 2 277638789

аз за първото Търся си... - Page 2 277638789
Върнете се в началото Go down
Летисия Дифлор
Вампир.
Вампир.
Летисия Дифлор


Брой мнения : 134
Дата на регистриране : 11.12.2011

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 7:13 pm

Damon. написа:
Летисия Дифлор написа:
Damon. написа:
Damon. написа:
-кръвна банка, която да е влюбена в Деймън или някоя глупавичка вампирка, която той да използва
-БФФ
-врагове

никой не мъъ ще Търся си... - Page 2 277638789

Аз те искам бреееее ;д Само не мога да си избера за кое, но няма да е първото ;ДД . Ти избираш 2 или3?
апфф.. Търся си... - Page 2 364988687 3?

Щом искаш, тъкмо по-интересно Търся си... - Page 2 277638789
Върнете се в началото Go down
Клаус
Древен вампир.
Древен вампир.
Клаус


Брой мнения : 391
Дата на регистриране : 11.12.2011

Роу Плей
Роул Плей:

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 7:14 pm

Роуз МакКуин. написа:
Вечния сърчинг лист:
-Враг - вампир, който да иска кръвта ми.
-БФФ - И мъжко и женсо, с които да сме биг бфф форевър хДД (Много странно и несмислово хД)
-Сестричка МакКуин =]

Е няма ли да даваш кръв само на мен? Търся си... - Page 2 1805953252
Върнете се в началото Go down
Damon.
Вампир.
Вампир.
Damon.


Брой мнения : 21
Дата на регистриране : 11.12.2011

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 7:15 pm

Alison Rosewood написа:
Damon. написа:
Damon. написа:
-кръвна банка, която да е влюбена в Деймън или някоя глупавичка вампирка, която той да използва
-БФФ
-врагове

никой не мъъ ще Търся си... - Page 2 277638789

аз за първото Търся си... - Page 2 277638789
ок Търся си... - Page 2 650269930
Върнете се в началото Go down
Летисия Дифлор
Вампир.
Вампир.
Летисия Дифлор


Брой мнения : 134
Дата на регистриране : 11.12.2011

Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 10:18 am

Такам ето и мен Търся си... - Page 2 3434830833 :
- Приятел/ка за по чашка - винаги на разположение
- Някой за кръв - доброволно и по-малко
- Някой за неангажиращ секс
- Забавен/а друшка магьосник/ца

Ами това е. Ако някой иска да пише тук или на лс Търся си... - Page 2 132724064
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Търся си... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си...   Търся си... - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Търся си...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Търся си някой за РП.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic Falls. :: Начало. :: Всичко останало за героите Ви.-
Идете на: